Дніпро-1 - Динамо 1:2 відео голів та найкращих моментів матчу

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
Дніпро- - Динамо / УПЛ

У рамках 26-го туру Української Прем'єр-ліги у Дніпрі пройшов футбольний матч, у якому команда Динамо здобула перемогу над Дніпром-1 з рахунком 2:1.

Перший гол у матчі на 43-й хвилині забив гравець Дніпра-1 Олексій Гуцуляк, проте вже на 49-й хвилині Владислав Кабаєв з Динамо зрівняв рахунок. Переможний гол на 91-й хвилині забив Владислав Ванат.

Незважаючи на те, що на 88-й хвилині гравця Динамо Олександр Тимчик був вилучений з поля, це не завадило його команді виграти матч.

Представляємо вашій увазі відео всіх голів матчу Дніпро-1 проти Динамо в 26-му турі УПЛ:

Дніпро-1 - Динамо 1:2
Голи: Гуцуляк, 43 – Кабаєв, 49, Ванат, 90+1.