Мессі дозволив пробити штрафний одноклубнику, а той шедевральним ударом поклав початок камбеку

Інтер Маямі здобув вольову перемогу в матчі МЛС.

Інтер Маямі в рамках чергового туру регулярного чемпіонату МЛС зустрічався в гостях з Монреалем.

Команда зі США до 32-ї хвилини матчу поступалася своїм канадським суперникам у два м'ячі, проте в підсумку зуміла здійснити камбек, здобувши перемогу з рахунком 3:2.

На 44-й хвилині поєдинку колектив із Флориди заробив право на штрафний, який лідер команди Ліонель Мессі надав право пробити Мартіну Рохасу. Парагвайський півзахисник не підвів - і розкішним ударом поклав м'яч у верхній кут.

Ще до перерви Інтер відігрався зусиллями Луїса Суареса, а в другій половині зустрічі переможний для гостей гол на свій рахунок записав Бенджамін Кремаскі.

У цьому матчі вперше з березня на полі після травми з'явився захисник Сергій Кривцов. Українець вийшов у стартовому складі та відіграв 79 хвилин. Минулу гру він провів на лаві запасних.

Джерело: Getty Images

Монреаль - Інтер Маямі 2:3

Голи: Дюк, 22, Вільсен, 32 - Рохас, 44, Суарес, 45+3, Кремаскі, 59

Інтер Маямі продовжує лідирувати у турнірній таблиці Східної конференції МЛС, набравши 27 очок у 13 зіграних матчах.

Раніше повідомлялося, що Інтер Маямі веде переговори зі ще одним другом Мессі.