Гол Довбика допоміг Жироні обіграти Лас-Пальмас

Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Артем Довбик / Getty Images

У рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, який пройшов у суботу, 27 квітня, команда Жирона здобула перемогу над Лас-Пальмасом, вигравши матч із рахунком 2:0. Зустріч проходила на виїзді та була вирішена завдяки двом пенальті.

У восьму хвилину гри господарі поля отримали можливість відкрити рахунок із пенальті, проте удар Сандро Раміреса був відбитий воротарем Пауло Гассаніга. У середині першого тайму Жирона отримала право на пенальті за порушення проти Еріка Гарсії. Удар виконав Артем Довбик, але не зміг переграти воротаря. Однак Давид Лопес зумів забити на добиванні, вивівши Жирону вперед.

У другій половині матчу Довбік отримав ще одну можливість реалізувати пенальті та успішно забив у правий кут воріт, незважаючи на те, що воротар Альваро Вальєс вгадав напрямок удару.

У цьому матчі Довбик також отримав жовту картку та був замінений на 70-й хвилині на Віктора Циганкова, який повернувся до гри після травми.

Після цієї перемоги Жирона, з 71 балом, піднялася на друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги, випередивши Барселону на один пункт, хоча остання має матч у запасі. Лас-Пальмас з 37 очками займає 13-й рядок.