Юлія Городна виграла жіночу гонку переслідування на чемпіонаті України

Переможниця спринту Анастасія Меркушина та інші лідери збірної на старт не вийшли.

У неділю, 24 березня, чемпіонат України-2024 з біатлону, що проходить у Буковелі, продовжився гонкою переслідування у жінок.

На старт вийшли лише 13 спортсменок - зокрема, у перегонах не брала участь вчорашня переможниця спринту Анастасія Меркушина та низка основних представниць збірної України.

Перемогу в пасьюті після другого місця у спринтерській гонці святкувала Юлія Городна, яка з двома промахами випередила свою сестру Олену. Третьою фінішувала Надія Бєлкіна.

6. Лілія Стебліна (0+0+2+3) +4:13,9

У понеділок у програмі змагань чемпіонат України буде перерва, а у вівторок, 26 березня, національна першість продовжиться класичними естафетами.

Нагадаємо, що перемогу в чоловічій гонці переслідування здобув Дмитро Підручний.