Віттоцці виграла перегони, дві українки фінішували в очковій зоні

Італійська біатлоністка стала лідером заліку.
Ліза Віттоцці / Getty Images

У Кенморі, Канада, у суботу, 16 березня, відбулися жіночі гонки переслідування.

Французька біатлоністка Жюлья Сімон тримала лідерство до останнього рубежу, проте кілька промахів на фініші вивели її із трійки лідерів. Італійка Ліза Віттоцці, незважаючи на один промах на останньому рубежі, змогла виграти перегони.

Лу Жанмонно із Франції, незважаючи на три промахи, фінішувала другою, відставши від Віттоцці на 12 секунд. Третє місце посіла ще одна француженка Жюстін Бреза-Буше.

Перемога Віттоцці, а також невпевнені виступи Тандреволда, дозволили італійці посісти перше місце в загальному заліку.

Українські біатлоністки також показали добрі результати, хоча лише дві з них змогли потрапити до очкової зони. Юлія Джима, з трьома промахами, посіла 27-е місце, а Крістіна Дмитренко, промахнувшись один раз, фінішувала 30-ю.

Анастасія Меркушина, незважаючи на гарну стрілянину, не змогла показати високу швидкість і посіла 45 місце. Ірина Петренко, із шістьма штрафними колами, посіла 47-е місце.