Гемілтон: Важко було спостерігати за домінуванням Ферстаппена

Цікаво, що сер Льюїс думає про домінування Мерседеса з 2014 до 2021 року.
Льюїс Гемілтон / Getty Images

Сезон 2022 року став провальним не тільки для Мерседес, але і для Льюїса Гемілтона. Команда посіла лише третє місце у кубку Конструкторів після 8-річного домінування, а 7-разовий чемпіон світу завершив кампанію на шостому місці особистого заліку.

У той же час Макс Ферстаппен завоював свій другий титул поспіль, а Ред Булл заробив 759 очок, що дозволило йому повернути кубок командного заліку. Такі результати змусили Гемілтона визнати, що Макс та "бики" домінували весь сезон, за чим було "дуже важко спостерігати".

"Так, стежити за домінуванням Макса було важко", - цитує британця La Gazzetta dello Sport. "Особливо бачити цей величезний "перший номер" на його боліді. Те, що він виграв майже всі гонки сезону – це не дуже добре. Мені самому, звичайно, хотілося б знову боротися за найвищі місця".